תיקון סלולר: עשה זאת בעצמך

תיקון סלולר: עשה זאת בעצמך

כל אחד ואחת מאיתנו נתקלנו כבר לא פעם במצב בו המכשיר הסלולרי שלנו מפסיק לתפקד, או לפחות מציג בעיות כלשהן. לפני שאנחנו מיד מתחילים לחפש אחר מעבדת סלולר חדרה או בכל מקום אחר בו אנו נמצאים, כדאי לבצע כמה בדיקות קטנות, אשר במקרים רבים פותרות את הבעיה ללא שום צורך במעבדה או עבודה של טכנאי שעולה לא מעט כסף.
להלן כמה תקלות נפוצות אשר חוזרות על עצמן וניתנות לתיקון באופן עצמאי, פשוט וקל, כך שנוכל לוותר על הביקור באותה מעבדת סלולר חדרה או לפחות לצמצם את היקף התיקון הנדרש –

 

תיקון סלולר: עשה זאת בעצמך - מעבדת סלולר חדרה

המכשיר נטען לאט

בעיה נפוצה אשר אינה בהכרח מעידה על תקלה בסוללה המצריכה החלפה או תיקון. בדקו – האם אתם משתמשים במטען מקורי, או לפחות כזה המיועד ספציפית עבור דגם זה? נסו להחליף כבל, להשתמש במטען אחר ולהטעין ישירות מהשקע ולא מהמחשב (ההטענה מהמחשב איטית יותר).

הסוללה מתרוקנת מהר מדי

אולי הבעיה הנפוצה מכולן, אך גם כאן, יש מה לעשות לפני שרצים לתקן במעבדה. בעיקר, חשוב להקפיד על סגירה של אפליקציות שממשיכות לפעול ברקע, ולרוקן את הסוללה. וודאו כי אין אף אפליקציה פתוחה חוץ מאלו בהן אתם משתמשים וכי אין לשוניות מיותרות שפתוחות בדפדפן.

תיקון סלולר: עשה זאת בעצמך - סוללה

אפליקציות ניווט אינן מוצאות את מיקומכם

אם הוויז או "google maps" אינם מוצאים את מיקומכם, ייתכן כי כיביתם את הג'יפיאס (בהתאם לעצה מהסעיף הקודם).
הצלחתם לפתור את הבעיה? קבלו בונוס- איך להתקין בעצמכם מעמד סמארטפון לרכב ב-5 דקות בלבד:

 

עשה זאת בעצמך: מעמד לסמארטפון ברכב ב-5 דקות

 

חושך בעיניים

לעיתים המסך נכבה, או שעצמת התאורה נחלשת מהותית. בדרך כלל לא מדובר בבעיה גדולה במיוחד. בדקו את הגדרות הבהירות אשר אולי השתנו מסיבה כלשהי. ובדקו האם המכשיר מתוכנן להיכנס למצב חיסכון באנרגיה, וזו הסיבה להיחלשות עצמת התאורה.

היעדר תקשורת

זה אולי נשמע טריוויאלי, אך רבים מאיתנו שוכחים להוציא את המכשיר ממצב טיסה או להחליף חזרה לכרטיס הסים הישראלי שלנו, לאחר חזרה מחו"ל. זכרתם לעשות את שני אלו?

מעבדת סלולר אמינה

במידה ואתם משוכנעים כי המכשיר שלכם בכל זאת זקוק לבדיקה וטיפול מקצועיים, אל תלכו למעבדת הסלולר הראשונה הנקרית בדרככם. הקדישו כמה דקות של חיפוש על מנת למצוא המלצות אודות מעבדת סלולר חדרה / פרדס-חנה / נתניה או כל מקום אחר בו אתם נמצאים. כל חיפוש מהיר וממוקד אחר מעבדת סלולר חדרה או בכל עיר אחרת בישראל יניב אינספור תוצאות חיפוש, וכדאי למיינם על פי המלצות, חוות דעת ומחירים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות