מעבדת סלולר – שירותי מעבדת iSMART חדרה

שירותי מעבדה ISMART חדרה

מעבדת סלולר – שירותי המעבדה שלנו ברמה אחרת מכל מה שאתם מכירים. מעבדת ISMART חדרה הינה אחת ממעבדות הסלולר המתקדמות ביותר בארץ.

אנחנו במעבדה מעסיקים רק טכנאים בעלי ניסיון של שנים בתחום תיקון הסלולר והמכשירים הניידים. 

אנחנו מציבים לעצמנו רף של מצוינות עבור קהל לקוחותינו ולא מתפשרים על איכות. עמידה ברמת שירות גבוהה היא אחת המטרות הראשונות שהצבנו לעצמנו ב מעבדת סלולרISMART חדרה.

אם גם אתם הגעתם למצב שבו הטלפון הנייד שלכם אינו מתפקד כראוי, סימן שהגעתם למקום הנכון! שירותי מעבדת סלולר מקצועיים זה משהו שלא כדאי להתפשר עליו. השירותים שלנו כוללים תיקון כל סוגי מכשירי הסלולר מכל הדגמים ומכל הסוגים.

בדיקת המכשירים ב מעבדת סלולר ISMART חדרה ניתנים ללא עלות וללא התחייבות! לא תיקנת? לא שילמת!

השאירו את המכשירים הניידים שלכם אצל המומחים שלנו שיבדוק את הטלפון שלך בדיקה יסודית ומקצועית. לאחר מכן אנחנו ניתן לכם הסבר מפורט על מהות ולפיה נסביר לכם מהי עלות התיקון. החלטתם לוותר ולא לתקן את המכשיר? אין בעיה, לא נגבה על כך תשלום! מעוניינים להשאיר את המכשיר לתיקון אצל המומחים שלנו? אתם עושים החלטה טובה- כי להשאיר את המכשיר האישי שלכם בידיים של הטכנאים המוסמכים שלנו, זו החלטה אחראית!

employee repairing fractured phone on a wooden background

שירותי המעבדה שלנו כוללים את תיקונים הנפוצים הבאים:

מגוון תקלות נוספות וסוגי מכשירים שונים

יש לכם תקלה אחרת או תקלה דומה במכשיר שלא הזכרנו כאן? אל חשש, ישנם המון סוגים של מכשרים ניידים מחברות שונות ומדגמים שונים. אנחנו לא יכולים לפרט כאן את כל התקלות ואת כל סוגי המכשירים, אבל אנחנו בהחלט יודעים לטפל כמעט בכל סוגי המכשירים. כנסו לעמוד תיקון מכשירים נוספים בכדי לבדוק באילו עוד מכשירים אנו תומכים. 

רוצים לוודא אם הטכנאים שלנו יוכלו לעזור בתקלה שלכם? תמיד תוכלו להתקשר אלינו ולהתייעץ עם המומחים שלנו בטלפון: 04-6229090 או לשלוח טופס צור קשר ואנו נחזור אליכם ונברר בדיוק מה מהות התקלה.

אם אתם גרים קרוב אל תתעצלו, בואו לבקר אותנו, אנחנו נמצאים במרכז העיר בכתובת: הנשיא 59, חדרה. הדרך הטובה ביותר לקבל את כל המידע עבור מהות התקלה וסוג הטיפול הנדרש הוא לבדוק ביסודיות את המכשיר הנייד שברשותכם!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות