קרינה סלולרית: כיצד היא משפיעה עלינו?

קרינה סלולרית: כיצד היא משפיעה עלינו?

אנחנו ב- ismart – מעבדת סלולר חדרה חושבים שהצרכנים שלנו חייבים להיות מעודכנים בכל בכל מה שקשור לשימוש היומיומי שלכם במכשירים הניידים. אנו גאים לחשוף בפניכם את החשיבות שבתיקון המכשיר הנייד וכיצד הוא משפיע על רמת הקרינה שהמכשיר מייצר. המאמר הבא יציג את השפעות הקרינה הסלולרית ויציג את כל המידע העדכני בנושא זה.

אז מה היא בכלל הקרינה שנפלטת מהמכשירים?

הקרינה הנפלטת ממכשירים ניידים ומכשירי חשמל רבים אחרים נקראת קרינה אלקטרומגנטית. נהוג לחלק את ספקטרום הקינה האלקטרונגמנטית לשני סוגי קרינה עיקריים בהתאם לעוצמת הקרינה הנפלטת: קרינה ומייננת וקרינה בלתי מייננת. קרינה המייננת היא הקרינה הנפלטת למשל מכשרים שמוכרים לנו בעיקר מתחום הרפואה כמו מכשירי ה-סי.טי. והרנטגן. חשיפה לקרינה זו (מייננת) ידועה כיום באופן חד משמעי כמסוכנת לבריאות בני האדם. לעומת זאת, הקרינה הנפלטת ממכשירים סלולריים היא הקרינה הבלתי מייננת. עד היום נעשו מחקרים רבים מאוד בתחום הקרינה הבלתי מייננת וישנם מחלקות רבות האם ועד כמה קרינה זו מסוכנת. הרוב המכריע של ארגוני הבריאות העולמיים מסכימים היום שגם לקרינה זו ישנן השפעות בריאותיות על גוף האדם, אך המחלוקת המהותיות בין הארגונים השונים הן עד כמה הקרינה משפיעה ומסוכנת.

מפת חום - שימוש טלפון סלולרי

השפעת הקרינה הסלולרית לאחר תיקון המכשיר הנייד

בכל מה שקשור לתיקון המכשיר הנייד ולקרינה הנפלטת ממנו, צריך לשם לב טוב. תיקון המכשיר שלא באופן מקצועי יכול להגביר את עוצמת הקרינה לרמות גבוהות מהתקן. זאת אחת הסיבות שאצלנו ב- ismart – מעבדת סלולר חדרה אנו מעסיקים רק טכנאים מוסמכים עם תעודות טכנאי שעושים עבודה מקצועית! מבנה של כל מכשיר נייד מיוחד והוא הורכב ונארז באופן שמאפשר תפקוד תקין גם מבחינת כמות הקרינה הנפלטת ממנו. כל שינוי קטן במבנה הפנימי של הנייד, חיבור בורג שלא כראוי, השמטת חלקים שונים, הוספת חלקים בצורה שגויה- כל אלה עשויים להשפיע על רמת הקרינה של המכשיר בעתיד. זאת הסיבה שלא מספיק לחפש בגוגל מעבדת סלולר חדרה ולבחור בתוצאה הראשונה שעולה, אלא גם לבדוק את טיב המעבדה שתטפל לכם במכשיר!

לסיכום

גוף האדם רגיש לכל סוגי הקרינה אלקטרומגנטית הנפלטת אל החלל. חשוב מאוד להימנע עד כמה שניתן מחשיפה לקרינה, גם לקרינה בלתי מייננת. ismart – מעבדת סלולר חדרה ממליצה לכם בחום לבדוק טוב, טוב מי הגורם שמטפל לכם במכשיר הנייד והאם הוא גורם מוסמך לכך. זכרו – ככל הטיפול במכשיר הסלולרי שלכם יהיה מקצועי יותר, כך הוא גם יהיה יותר בטוח לשימוש!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות