סמסונג גלקסי ב- 2000 ₪ ? יש דבר כזה!
Screen Galaxy Samsung Smartphone Mobile Note 4

סמסונג גלקסי ב- 2000 ₪ ? יש דבר כזה!

מכשירי הסמארטפון כבר מזמן הפכו לחלק אינטגראלי ובלתי נפרד מהחיים של כולנו, ורובנו כבר לא ממש יכולים לדמיין כיצד ייראו חיינו בלעדי המכשיר המופלא הזה. עם זאת, הבעיה בנוגע לשימוש היומיומי בסמארטפון עבור רבים היא המחיר היקר – סלולארי חכם חדש עולה בממוצע אלפי שקלים, ומדובר במכשיר אלקטרוני רגיש ביותר. כל תיקון מסך פשוט או שדרוג של המכשיר עלול לעלות מאות שקלים, והאופציה של הימנעות מתיקון או שדרוג המכשיר אחת לתקופה הופכת פחות ופחות רלבנטית. לכן, משיקה סמסונג דגם מתקדם, עמיד ובעל תווית מחיר אטרקטיבית ביותר.

ללא צורך בהחלפה או תיקון מסך לאחר כל נפילהעמידות גבוהה וסלפי משופר 

הגרסה החדשה של סמסונג גלקסי המושקת בימים אלו בישראל מציעה את הגלקסי המוכר שרבים מאיתנו אוהבים, עם עמידות משופרת בפני מפגעים שונים (כך שבתקווה לא נזדקק להוציא כסף על תיקון מסך או החלפת חלקים לאחר כל נפילה של המכשיר…), מספר פיצ'רים מעניינים נוספים, וחשוב במיוחד – מחיר נמוך יחסית – 2,000 ₪ עבור מכשיר חדש.

הדגם החדש והזול יחסית של גלקסי מאופיין בעמידות גבוהה למים (המכשיר אמור לשרוד גם כאשר הוא טבול בתוך מים למשך כחצי שעה!) אשר אמורה להבטיח צמצום ניכר במספר התקלות/תאונות מצערות אשר עולות לנו הרבה כסף.

בנוסף, השקיעה סמסונג בדגם זה באפשרויות סלפי משופרות – מצלמה קדמית משופרת ומשודרגת אשר מבטיחה סלפי באיכות גבוהה במיוחד ואפילו סוג של פלאש בהיר, כך שניתן לעשות סלפי גם בסביבה חשוכה יחסית.

סרטון של עשרת המכשירים השווים ביותר שעומדים לצאת ב-2017

 

מכשיר עמיד, מתקדם וזול אשר נותן פייט למתחרות

השורה התחתונה של הגלקסי החדש היא כי מדובר במכשיר אמין, מתקדם ובמיוחד עמיד יחסית, כזה אשר לא נצטרך לזרוק לפח במקרה שנרטב לנו מעט (או אפילו נפל ממש לתוך המים) ולא נזדקק להוציא עליו כסף עבור החלפה או תיקון מסך ברגע שהחליק לנו מהידיים. הכוונה של סמסונג בהשקת דגם זה והבאתו לישראל היא לתת אלטרנטיבה לחברות הסיניות השונות המציעות לנו סמארטפון במחיר נמוך יחסית, אך על פי רוב מדובר במכשירים אשר אינם ברמה המתקדמת ביותר. סמסונג מציעה לנו עכשיו בדיוק את זה – מכשיר מהשורה הראשונה של הסמארטפונים, במחיר של אלפיים שקלים בלבד. שווה לנסות…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות