כמה יעלה תיקון מסך סמסונג גלקסי 8S?

כמה יעלה תיקון מסך סמסונג גלקסי 8S?

תיקון מסך סמסונג גלקסי 8S – בתחילת מאי החל בישראל שיווקו של הדגם החדש והמדובר של סמסונג – גלקסי 8S. אחד המאפיינים הבולטים של הדגם החדש הוא מסך גדול, קמור ו"חסר גבולות" – בניגוד למרבית הסמארטפונים האחרים, בדגם החדש של סמסונג המסך אינו תחום על ידי מסגרת קשיחה אשר מגנה עליו, אלא נמשך עד לקצה ומתקמר. כאשר המסך מהווה חלק בולט ומרכזי כל כך מהמכשיר, עולה השאלה המתבקשת – כמה יעלה לתקן מסך מסוג זה במידה ויינזק או יישבר? האם אותה חנות סלולר חדרה אליה אני לקוח את המכשירים לתיקון תגבה ממני מחיר גבוה במיוחד במקרה של הגלקסי החדש?

 

https://www.youtube.com/watch?v=D8Ert5yjMV4

סרטון ההיכרות הרשמי של סמסונג גלקסי S8

חלקי חילוף יקרים ומסך גדול וקמורתיקון מסך הגלקסי ב- iSmart – חנות סלולר חדרה

בבדיקה עם אנשי המקצוע המומחים אשר עובדים באותה חנות סלולר חדרה הנחשבת לאמינה וזולה יחסית, מתגלה כי כמה מאפיינים מסוימים של הדגם החדש של סמסונג צפויים להפוך את תיקון המסך שלו ליקר יחסית. מאפיינים אלו יחולו על כל שירותי התיקונים, כך שאין זה משנה אם לקחתם אותו ל- חנות סלולר חדרה עליה אתם סומכים במאה אחוזים או לחנות באילת או באר שבע, שירות תיקונים של אחת החברות הגדולות או כל טכנאי סמארטפונים אחר.

מאפיינים כמו עלות חלקי החילוף של המכשיר החדש, העובדה כי המסך שלו עמיד במים ולכן פירוקו מורכב יותר, הגודל והצורה הקמורה של המסך ועוד – כל אלו צפויים להציב את מחיר תיקון/החלפת מסך באזור של 1,500 ₪, ואף למעלה מכך (הערכות מסוימות מדברות גם על 1,800 ₪ ואולי אף למעלה מכך). מדובר במחיר המתקרב למחצית מעלותו של המכשיר, ועלול להציב אותנו בפני הוצאה בלתי מבוטלת במקרה של שבר או סדק במסך.

אז מה עושים? אפשרות אחת היא לרכוש מגן מסך וכיסוי למכשיר , אשר עשויים להגן עליו מפני מרבית הנפילות והמכות שיקבל. בנוסף, מומלץ לעבוד עם טכנאי תיקונים עליו אתם סומכים. כמו בדוגמה של באותה חנות סלולר חדרה אשר הוכיחה לאורך שנים את אמינותה ורמתה המקצועית הגבוהה, כך גם במקרה של הגלקסי 8S חשוב שיהיה בעל מקצוע עליו אנחנו יכולים לסמוך, שיוכל לתקן עבורנו את המכשיר בעלות האפשרית הנמוכה ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות