הדגם החדש LG G6 – מכשיר הדגל של חברת LG

הדגם החדש LG G6 – מכשיר הדגל של חברת LG

הדגם החדש חדש LG G6 והמסקרן של LG צפוי לחסוך לנו ביקורים חוזרים ונשנשים ב- מעבדת סלולר לצורך תיקונים. חברת הטכנולוגיה הקוריאנית LG משיקה את מכשיר הדגל שלה לשנת 2017, ה LG G6. מכשיר זה צפוי לפצות (כך לפחות מקווים מאוד ב LG) על שנה לא פשוטה שעברה על החברה, אשר כללה תקלת ייצור המונית בדגם G4 וחוסר הצלחה כללי של הדגם הבא בתור – G5, אשר לא ממש הצליחה להמריא. לכן, השקיעה LG מאמצים רבים ולא מעט משאבים בפיתוח ה G6. מה מאפיין את הדגם החדש והמסקרן וכיצד הוא צפוי לחסוך לנו ביקורים תכופים ב- מעבדת סלולר לצורך תיקונים?

מסך גדול במיוחד ועיצוב נעים אך עמיד

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של ה G6 הוא המסך החדשני, המגיע עם יחס תמונה של 18:9, מה שמאפשר מסך כמעט ללא שוליים. לכן, הצליחה LG להגדיל את המסך בדגם זה לגודל של 5.7 אינץ', אך המכשיר עצמו אינו גדול יותר ממתחריו ואפילו מרגיש קומפקטי ביחס לאייפון 7 או לנקסוס P6. פינות המסך מעוגלות, ובכך משרות עיצוב נעים ורך הבולט מאוד לעין, במיוחד מכיוון שהמסך גדול כל כך ביחס לשטח הפנים של המכשיר.

קבלו את ביצועי מצלמת הוידאו – איכות צילום כזה כבר הרבה זמן לא ראינו…

הדגם החדש מעוצב בשילוב של זכוכית ואלומיניום, מה שמעניק למכשיר הרגשה עמידה ויוקרתית, ומעביר מסר מרגיע יחסית לפיו לא ניאלץ לרוץ ל- מעבדת סלולר לתיקון מסך כל יומיים כאשר המכשיר יקבל מכה או ייפול. על פי היצרנים, גם הפינות המעוגלות של המסך ושל המכשיר כולו מסייעות להגן עליו ולרכך נפילות אפשריות. עד כמה זה אכן מדויק? – ניאלץ לגלות עם הזמן… בכל מקרה, מומלץ גם כאן כמובן להצטייד במגן מסך או בכיסוי מתאים לצורך הגנה על המכשיר.

סקירה מקיפה על כל תכונות הסמארטפון החדש – של htmobile

עמידה בתקנים להגנה ממים ומאבק = פחות ביקורים ב- מעבדת הסלולר

ה- LG G6 גם עומד בכמה תקנים מחמירים אשר עוסקים בעמידות בפני מפגעי רטיבות ואבק. בדומה לסמארטפונים מסוימים אחרים, גם את הדגם הזה ניתן תיאורטית להרטיב ואף להטביע במים למשך של עד כחצי שעה, ועומק של לא יותר ממטר וחצי. בדומה למכשירים אחרים, לא היינו מנסים באמת להטביע אותו בים, אך בהחלט ניתן לצפות כי יהיה עמיד בפני כוס מים שתישפך עליו בטעות או רטיבות אקראית דוגמת גשם וכד'. בפרסומת ששוחררה עבור דגם זה שוטפים את הלכלוך ממנו באמצעות מים זורמים. במקרים כאלו אין כל בעיה ולא נצטרך את מעבדת הסלולר הקבועה שלנו על מנת לתקן את המכשיר בכל פעם שיירטב מעט או ייפול לכיור.

ה- G6 עומד גם בתקן לעמידות בפני אבק, אשר אינו אמור להיות מסוגל לגרום למכשיר נזק ממשי. דגם זה עומד בתקן החמור ביותר עבור עמידות בפני אבק, לכן גם כאן אנו יכולים להיות רגועים…

לסיכום, הדגם החדש של LG נראה מסקרן ומבטיח, ובעיקר נוח ואטרקטיבי לשימוש. רק הזמן יעיד האם אכן מדובר בקאמבק המיוחל של LG…

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות