וואטסאפ תפסיק לעבוד במיליוני סמארטפונים – בינואר 2017

וואטסאפ תפסיק לעבוד במיליוני סמארטפונים – בינואר 2017

האם באמת וואטסאפ תפסיק לעבוד בניידים בתחילת 2017? מערכות ההפעלה המפעילות את הסמארטפונים שלנו עוברות תהליכים מתמידים של שיפור ושדרוג, כפי שהסמארטפון נוהג להזכיר לנו מדי פעם כאשר הוא מציע לנו "לשדרג" לגרסה חדשה יותר. ההתפתחות הבלתי פוסקת הזו גורמת לכך שבמכשירים בהם מערכת ההפעלה ישנה יחסית או לא עודכנה במשך זמן מסוים, אפליקציות מסוימות עשויות להפסיק לעבוד. לעיתים, עדכון פשוט של מערכת ההפעלה עשוי להספיק, אך לפעמים נידרש להגיע עד חנות סלולר בחדרה או כל מעבדה אחרת שקרובה לביתכם על מנת לרכוש מכשיר חדש לחלוטין…

באילו מכשירים צפויה וואטסאפ להפסיק לפעול?

בתחילת שנת 2017 הבאה עלינו לטובה צפויה אחת האפליקציות הפופולאריות ביותר בעולם – וואטסאפ, להפסיק לעבוד על גבי מכשירים ישנים ומערכות הפעלה ישנות יחסית. הסיבה לכך דומה למקרים אחרים בהם מפסיקים מכשירים ישנים יחסית לתמוך באפליקציות – אותה אפליקציה עוברת עדכונים ושדרוגים על מנת שתהיה יעילה יותר מבחינות שונות, ועל כן נדרשת מערכת הפעלה עדכנית ומתקדמת אשר תתמוך בה. המכשירים ומערכות ההפעלה בהם צפויה וואטסאפ להפסיק לפעול כבר החל מינואר הקרוב, הם ווינדוז פון 7, אייפון 3GS ומערכות ההפעלה של אנדרואיד – 2.1 ו – 2.2 . במקרה של מכשירי בלאקברי, צפויה האפליקציה להמשיך לפעול בצורה תקינה עד חודש יוני הבא.

 

סרטון הסבר שמציג את הדגמים שבהם וואטסאפ תפסיק לפעול

מה עושים כשאחת האפליקציות הפופולאריות בעולם מפסיקה לעבוד אצלנו?

אז מה עושים כאשר אחת האפליקציות השימושיות והיעילות ביותר מפסיקה לעבוד אצלנו? האם יספיק ביקור אצל חבר שמבין בסמארטפונים או חנות המתמחה בסמארטפונים דוגמת חנות סלולר בחדרה על מנת שנוכל להמשיך ליהנות מוואטסאפ?

חברת וואטסאפ הודיעה כי בעלי מכשירים ישנים מהסוג אשר צוין, אשר מעוניינים להמשיך ולהשתמש באפליקציה ייאלצו לרכוש מכשיר חדש בעל מערכת הפעלה עדכנית יותר. כפי שהסביר לנו טכנאי מעבדת iSmart ו- חנות סלולר בחדרה עימו בחנו את העניין: אותם שדרוגים מבוצעים באפליקציה עצמה אשר מופעלת באמצעות השרתים של חברת וואטסאפ. לכן, שינוי או תיקון מקומי במכשיר הספציפי שלנו לא יספיק על מנת שהמכשיר יוכל להמשיך לתמוך באפליקציה בצורה חלקה. כנראה שיידרש מכשיר חדש, ובחלק מהמקרים שדרוג של מערכת ההפעלה במכשיר הקיים.

 

על מנת לקבל פרטים נוספים ומדויקים אודות המכשיר הספציפי שלכם, צרו קשר עם אנשי מקצוע מהתחום – טכנאי סמארטפונים של iSmart חנות סלולר בחדרה ישמחו לענות על שאלותיכם!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות