הסמארטפון יתקן את עצמו – הסוף לבעיות מסך שבור?

הסמארטפון יתקן את עצמו – הסוף לבעיות מסך שבור?

בקרוב תוכלו לגשת ל- חנות טלפונים בחדרה ולרכוש מכשיר שמתקן את עצמו.

מאז השקת הטלפון החכם הראשון, כולנו התמכרנו להמצאה הגאונית שמאפשרת לנו לעשות סדר בחיינו וגם להעביר את הזמן כשאין מה לעשות (ובואו נודה בזה, גם כשיש מה לעשות). מאז ההשקה הגורלית הזו, כל חברה מתחרה ברעותיה ומנסה לפתח את "הדבר הבא" בעולם הטלפונים החכמים שיפרוץ את המחסום הבא וישפר את המכשירים המדהימים האלו אף יותר.ענקית המדיה מוטורולה עושה צעדים עצומים בתחום הזה, ולמרות שבעבר נראה שהיא מדשדשת מאחור, היום היא בהחלט יכולה להתחרות בחברות גדולות יותר ממנה. ההמצאה האחרונה של מוטורולה הגיע מכיוון לא צפוי בדמות מסך בלתי שביר שהחברה פיתחה ויעשה לא מעט גלים בשוק הסלולר. עם חשיבה פורצת דרך, שימוש בחומרים איכותיים וקצת יצירתיות, המסך המדהים הזה יסחף בקרוב את כולנו וגם את המכשירים בידינו. איפה תשיגו את הפלא הזה? ובכן, בחנויות תקשורת ברחבי הארץ, כמו חנות טלפונים בחדרה, שיאפשרו לכם להיות צעד אחד מעל כולם, וליהנות ממוצר מדהים בכף ידכם.

מסך שבור - חנות טלפונים בחדרה

פלא בכף ידכם – הכירו את המסך שמתקן את עצמו

הבשורה של מוטורולה על המצאת מסך שמתקן את עצמו מכה גלים, וזה לא פלא לאור הגאונות מאחוריה. המסך החדיש והחדשני הזה מורכב מסיבים של פולימר מיוחד שמתקן את עצמו כשהוא בא במגע עם חום. אם עד עכשיו הייתם צריכים ללכת לחנות טלפונים, כמו חנות טלפונים בחדרה, כדי להחליף מסך, בקרוב המצב ישתנה. במקום ללכת אל חנות טלפונים בחדרה או במקום אחר, כל שתצטרכו לעשות הוא לסמן לטלפון, שכבר יתריע על התקלה בעצמו, היכן במסך יש שברים וסדקים.
לאחר מכן, התיקון העצמי יוכל להתחיל באמצעות חום פנימי של הטלפון, או חום הגוף שלכם, שכאמור גורמים לסיבי הפולימר להתאחות מחדש. הבשורה הזו משמחת במיוחד, והיא תאפשר לחובבי טלפונים רבים להכיר עולם טכנולוגי חדש ממש בכפות ידיהם.
בין אם אתם הולכים אל חנות טלפונים בחדרה או בכל מקום אחר כדי לתקן את המסך, כנראה שבקרוב לא תצטרכו לעשות זאת. עם ההמצאה הגאונית והעתידנית של מוטורולה, כולנו נוכל ליהנות ממסכים עמידים ולהמשיך לבהות בהם ככל שנרצה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות