הדלפות על האייפון 8 שצפוי לצאת בקרוב

הדלפות על האייפון 8 שצפוי לצאת בקרוב

הדלפות על האייפון 8 שצפוי לצאת בקרוב: אחד הנושאים המסקרנים ביותר חובבי טכנולוגיה ברשת בזמן האחרון הוא הדגם החדש של אפל – אייפון 8, שצפוי לצאת בקרוב, ולהכיל טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך. זה כבר לא חדש לנו – התרגלנו כבר מזמן לכך שאפל מכתיבה את קצב התקדמות הטכנולוגיה, לפחות בכל הנוגע לסמארטפונים, טאבלטים וכו'. מהן השמועות האחרונות, אם כן, בנוגע לפיצ'רים החדשים הצפויים להיות באייפון 8. וגם: מתי נוכל להשיג זאת בקרוב בכל חנות סלולר בחדרה, תל אביב או אילת?

האם כך באמת יראה האיפון 8?

 

חיישנים ביומטריים במסך, טעינה אלחוטית ועיצוב חדשני 

חשוב לציין כבר בהתחלה כי חברת אפל לא שיחררה נתונים רשמיים אודות המאפיינים הצפויים של האייפון 8, וכל מה שנכתב כאן הוא בגדר שמועות המתרוצצות באינטרנט ובעולם הטכנולוגיה בזמן האחרון.

חלק משמועות אלו מדברות על טכנולוגיה חדישה שצפוי להכיל הדגם החדש של אפל, אשר תכלול למשל חיישנים ביומטריים הממוקמים בתוך מסך המגע ואפשרות לטעינה אלחוטית. למשל, חיישן Touch ID מובנה אשר יאפשר למכשיר לזהות ספציפית את בעליו, מה שיביא לרמת אבטחה גבוהה ופשוטה יותר. בנוסף, גם העיצוב של הדגם החדש אמור להיות מיוחד ויוצא דופן, ולכלול מסגרת של ארבעה מילימטרים בלבד ומסך בגודל 5.8 אינץ' אשר לא יהיה מעוקל לצדדים, כמו זה של המתחרה העיקרית– סמסונג גלקסי.

האם נוכל לתקן את החומרה המתקדמת בכל חנות סלולר בחדרה או קריית שמונה?

נראה כי עיקר ההתרגשות והשמועות הנוגעות למאפיינים של האייפון החדש קשורות לחומרה המתקדמת שצפויה אפל להציג בדגם זה. כאשר מדובר במכשיר פורץ דרך מבחינת החומרה שמרכיבה אותו, נשאלת השאלה – עד כמה פשוט, קל וזול יהיה לתקן את המכשיר החדש במידה ויתקלקל? האם כל חנות סלולר בחדרה או קריית שמונה ואפילו אילת, תוכל להתמודד עם החומרה של הדגם החדש והאתגרים שהיא עלולה להציב?

בעל חנות סלולר בחדרה בפניו הצגנו את השאלה הזו הרגיע אותנו – מלבד לעובדה שמדובר באחת מחברות הטכנולוגיה האמינות ביותר (לחומרה של אפל מעט בעיות ותקלות יחסית למתחרותיה), הטכנאים והמהנדסים המטפלים בתקלות בחנויות ומעבדות סלולר מבצעים היכרות מקדימה עם מכשירים חדשים ומקבלים מידע בנוגע לאופן הטיפול בדגמים החדשים. ממילא, מרבית התקלות הנפוצות ביותר נוגעות לחלקים שקיימים גם בדגמים ישנים יותר דוגמת מסך המגע או הסוללה…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות