תיקון שקע טעינה במעבדת ISMART חדרה

תיקון שקע טעינה

תיקון שקע טעינה מתבצע במרבית הפעמים עקב רגישות של השקע עקב שימוש רב חוזר ונשנה לצורך טעינת המכשיר. כמעט כל יום אנחנו מקבלים למעבדת ISMART חדרה מכשיר שדורש טיפול בשקע טעינה. תקלה שמצריכה תיקון שקע טעינה נפוצה בכל סוגי המכשירים ומכל הדגמים. הסיבה היא פשוטה- כולם צריכים להטעין את הטלפון לפחות פעם ביום והשחיקה עושה את שלה. לפעמים ישנם הרבה מאוד תקלות שבכלל לא נראות קשורות לשקע הטעינה, אך למעשה מקור התקלה הוא שקטע הטעינה.

תיקון שקע טעינה למכשירי אייפון

בעיה בטעינת אייפון יכולה לנבוע גורמים רבים כמו שקע לא תקין, כבל מקולקל, מטענים מזויפים ולא איכותיים, מגעים רופפים בחלק הפנימי, לכלוך שהצטבר בשקע הטעינה, רטיבות ועוד. אם גיליתם שיש בעיה בטעינה של מכשיר אייפון, ראשית רצוי לבדוק את הנושא עם מטען חלופי. לפעמים לכלוך או בעיה אחרת של המטען יכולה לגורם לאי הטענה וכלל לא בעיה באייפון עצמו. למרות שחיצונית חלק משקעי טעינת האייפון נראים דומים, קיימים סוגים שונים של שקעים בין המכשירים מבחינת החומרה שבפנים. החלקים הפנימיים שונים לגמרי ומצריכים טיפול שונה לכל סוג של מכשיר.

תיקון שקע טעינה למכשירי גלקסי

מלבד מסך שבור תקלה בטעינת גלקסי היא התופעה הנפוצה ביותר. תיקון שקע טעינה בדגמי סמסונג נפוצה מאוד מכיוון ששקע הטעינה ברוב המכשירים הינו מאוד רגיש ועדין. אם מכשיר הגלקסי ברשותכם אינו נטען, לא בטוח בכלל שהבעיה היא בשקע הטעינה עצמו. יכול מאוד להיות שהתקלה בכלל נובעת בבעיה בלוח האם. חשוב מאוד לערוך למכשיר בדיקה יסודית ולהבין מדוע לא מתבצעת טעינה תקינה של המכשיר. בעיה בלוח האם של המכשיר עשויה להיות בעיה מורכבת הרבה יותר.

שלבי תיקון שקע טעינה במעבדה

  1. הכנסת המכשיר עם השקע הבעייתי למעבדת ISMART חדרה – לצורך אבחון חומרת הבעיה
  2. הסבר לגבי אופי הבעיה, הצעת מחיר וזמן משוער לסיום תיקון המכשיר
  3. במידה ותרצו לתקן לאחר קבלת הצעת המחיר, טכנאי מנוסה ומקצועי יתחיל טיפול בתקלה
  4. איסוף המכשיר המתוקן עם אחריות עבור התיקון הספציפי שבוצע

לרוב תהליך התיקון של שקע במעבדת ISMART חדרה אינו לוקח זמן רב וניתן לטיפול באופן מיידי. כמובן שאכן מדובר בשקע הטעינה ולא בעיה אחרת בלוח האם שדורשת טיפול מעמיק יותר. אנו ממליצים לכם לנהוג בזהירות בכל הנוגע לשקע הטעינה עקב רגישותו. כאמור תיקון שקע טעינה הינו נפוץ בכל סוגי המכשירים עקב שימוש תדיר בהטענת המכשירים הניידים. במידה ואתם מזהים בעיה בהטענת המכשיר שלכם, אנו מזמינים אתכם אלינו אל המעבדה ונערוך לכם בדיקה יסודית ומקיפה.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות