תיקון מסך שבור במעבדת iSMART חדרה

תיקון מסך שבור

תיקון מסך שבור תקלה נפוצה מאוד ואנו מטפלים אצלנו במעבדת ISMART חדרה במקרים רבים של תקלות מסוג זה. רוב הפניות אלינו במקרים כאלה נובעים מנפילה של הטלפון שמקרה הטוב מסתיים רק בתיקון מסך שבור ובמקרים קשים יותר גם בבעיות חומרה ונזקים פנימיים.

תיקונים מסוג זה מתבצעים אצלנו במעבדה, כאשר במרבית המקרים אנו מחליפים את כל המסך. בפגיעות קלות שהמסך קצת זז או יצא מהמקום אנו נטפל בהתרופפות החלקים ונחזיר אותם למקומם. לצורך תיקון מסך שבור אנו משתמשים בחלקים וחומריים איכותיים בלבד! הדבקת המסך החדש באמצעות דבק רב שכבתי עמיד בשינויי טמפרטורות ובעל יכולת אטימות מרבית.

תיקון מסך שבור למכשירי אייפון

אייפון נחשב למכשיר עמיד ביחס למכשירים אחרים שקיימים בשוק המכשירים הסלולריים. יחד עם זאת, ממש כמו בכל המכשירים המסך הוא החלק השברירי ביותר במכשיר. ישנם דגמים שונים של אייפון כשאר בדגמים מסויימים כמו אייפון 4 ישנה שכבת זכוכית משני צידי המכשיר – גם מאחור וגם מלפנים. נפילה על כל אחד מהצדדים עשויה לגרום לאחת הזכוכיות להישבר. במכשירים אחרים כמו אייפון 6 ישנה רק זכוכית קדמית כך שהנזק יכול להיגרם רק בחזית המכשיר. בחלק גדול של המקרים מסך המגע יפסיק לפעול לגמרי ובחלק אחר של תקלות ניתן יהיה לעשות שימוש מלא או חלקי למרות שהזכוכית שבורה. באייפון, מסך המגע ומסך ה- LCD של המכשיר מחוברים ולכן צריך להחליף את שני החלקים המחוברים יחד.

תיקון מסך שבור למכשירי גלקסי

מכשירי סמסונג הינם מכשירים עדיניים יותר ביחס למכשירים אחרים בשוק. ברוב דגמי גלקסי והדגמים האחרים של סמסונג, חלקי המסך מחולקים ל-6 חלקים: הזכוכית החיצונית של המסך, מסך המגע שממוקם מתחת לזכוכית, מסך LCD, מסגרת המסך, המאיצים הגרפים של המסך והמסגרת של המכשיר. גם במכשיר זה אין אפשרות להחליף רק רכיב אחד, הכל מגיע כמקשה אחת וצריך להחליף את כולה בעת הצורך.

שלבי תיקון מסך שבור במעבדה

  1. הכנסת המכשיר למעבדת ISMART חדרה – בדיקת איכות תוכנה וחומרה באופן קפדני.
  2. הסבר מפורט על מהות התקלה, הצעת מחיר ומשך זמן משוער של התיקון
  3. רק במידה ואישרתם את ההצעה שלנו יבוצע התיקון ע”י טכנאי מקצועי ומנוסה
  4. איסוף המכשיר המתוקן עם אחריות עבור התיקון הספציפי שבוצע

אנחנו ב- ISMART חדרה תמיד ממליצים ללקוחות שלנו לרכוש מגן למכשירים הניידים. כך ניתן להימנע מתקלות רבות שהנפוצה בהם היא שבירת המסך. כאמור תיקון מסך שבור לרוב נגרמת מנפילת הטלפון ומגן טלפון גם אם הוא פחות יפה או נוח יכול לחסוך לכם הרבה כסף בעתיד. קרה ובכל זאת נשבר המסך, אל דאגה, אנחנו נעניק לכם את השירות המקצועי ביותר עבורכם!

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות