תיקון כפתור הבית במעבדת ISMART חדרה

תיקון כפתור הבית

תיקון כפתור הבית הינה תקלה שנפוצה יותר במכשירי אייפון לעומת מכשירי הגלקסי. יחד עם זאת במעבדת ISMART חדרה קיבלנו לא מעט מכשירים ניידים משני הסוגים. ישנם מכשירים כמו אייפון 4 למשל, שהבעיה בהם היא כרונית ודגם המכשיר מועד לבעיות. הסיבות לתקלות שדורשות את תיקון כפתור הבית יכולות להיות מגוונות- משימוש שלא כראוי במכשיר, דרך פגיעות של המכשיר כתוצאה מנפילה ואף קורוזיה בלאי.

תיקון כפתור הבית למכשירי אייפון

כפתור הבית של האייפון הוא כפתור מרכזי ואף הפך למותג וסמל המכשיר בפני עצמו. מכיוון שהשימוש בכפתור נחוץ לצורך פעולות רבות ובנוסף לכך זהו כפתור מכני- צפויות בו לא מעט תקלות. שחיקה פיזית משימוש מרובה, נפילות וזעזועים של חלקים פנימיים טלפון, רטיבות, כל אלה עשויים להשפיע על תפקוד כפתור הבית. כאמור, תיקון כפתור הבית במכשירי אייפון הינו נפוץ מאוד ואנו יודעים בדיוק כיצד לטפל בבעיות אלו.

תיקון כפתור הבית למכשירי גלקסי

כפתור הבית בגלקסי מתחבר אל לוח האם. ישנן תצורות שונות, אך בכל מקרה לחיצה על הכפתור צריכה להעביר פקודה למכשיר. במקרים בהם הכפתור רופף והמגעים אינם מחוזקים, ניתן לחזק ולראות אם הכפתור שב לפעולה תקינה. אם מסיבה כלשהי כפתור הבית לא מתקשר עם לוח האם, יש להחליף את הכפתור.

שלבי תיקון כפתור הבית במעבדה

  1. הכנסת המכשיר למעבדת ISMART חדרה – בדיקת חומרה חיצונית ופנימית
  2. הסבר האם ניתן לתקן את הכפתור או שיש צורך להחליף, הצעת מחיר וזמן משוער לסיום תיקון
  3. רק אם תאשרו את ההצעה שתקבלו מאיתנו יבוצע התיקון ע”י טכנאי מקצועי ומנוסה
  4. איסוף המכשיר המתוקן עם אחריות עבור התיקון הספציפי שבוצע

אנחנו ב- ISMART חדרה תמיד ממליצים ללקוחות שלנו לרכוש מגן למכשירים הניידים. מגן נייד טוב יכול למנוע זעזועים של חלקים פנימיים בעת נפילה ולמנוע את התקלה הבאה. תמיד כדאי לנקוט משנה זהירות ולא להיזכר בשלב שבו התקלה קרתה וכבר אין ברירה אלא לתקן את המכשיר. אם בכל זאת נקלעתם למצב שבו אתם נאלצים להחליף את כפתור הבית, אנחנו מתחייבים לתת לכם שירות מקצועי, מהיר ואמין!

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות