נשבר לכם המסך של המכשיר הסלולרי? לימדו מה ניתן לעשות

נשבר לכם המסך של המכשיר הסלולרי? לימדו מה ניתן לעשות

סביר להניח שאם אתם קוראים את הכתבה הזאת, מסך הנייד שלכם כבר נשבר. ואם בכל זאת נכנסתם לקרוא עוד לפני שנשבר לכם מסך הטלפון זה הזמן להציע לכם להקדים תרופה למכה. תיקון מסך שבור עבור אייפון או גלקסי יכול להסתיים בהוצאה לא קטנה עבור התיקון. לכן אנחנו ב- iSMART חדרה תמיד ממליצים בחום להשקיע עשרות שקלים בודדות על מגנים למכשירים הניידים ולמסכים. מגן למכשיר הסלולרי יכול לחסוך לכם הוצאות רבות בעתיד. אבל כאמור, אם נכנסתם לקרוא את הכתבה, כנראה שכבר מאוחר מידי להמלצות שכאלה… בואו ללמוד מה ניתן לעשות וכיצד עליכם לפעול

מסך שבור גלקסי

אפשר להחזיר את המצב לקדמותו

אולי זה לא ינחם אתכם, אבל אתם בטח לא הראשונים שנשבר להם המסך וכנראה שגם לא האחרונים. תיקון מסך שבור הוא התיקון הנפוץ ביותר בכל מעבדת סלולר. מצד שני, אם לא נגרם נזק נוסף למכשיר, ניתן להתגבר על הבעיה לחלוטין ולהשיב את המצב לקדמותו. שלא כמו תקלות של לוח אם או קצרים בכשיר, שעלולות להסתיים ללא פתרון לתקלה. לא מעבדת סלולר רצינית שמכבדת את עצמה תוכל לעזור לכם בטיפול בתקלות של מסך שבור.

מומלץ לתקן במהירות האפשרית

שימוש במכשיר סלולרי שבו המסך שבור יכול להיות מסוכנת לבריאותכם! גם אם המסך רק נראה סדוק ואתם לא מצליחים לחוש בשברים באמצעות האצבעות, מומלץ למהר ולהחליף מסך. במקרים רבים אנשים שהמשיכו להשתמש בטלפון עם מסך שבור סבלו מחתכים בעור. במקרים חמורים יותר, חלק מהאנשים סבלו מזיהומים כתוצאה מכך. אל תזניחו, לכו לטפל במכשיר שלכם.

מעבר לכך, רוב תקלות של מסך שבור נגרמות עקב נפילה של הטלפון. אם המכשיר הסלולרי שלכם קיבל מכה חזקה שגרמה לשבירת המסך, אולי חלקים פנימיים נוספים נפגעו במכשיר. מומלץ אחרי ספיגת מכה חזקה של המכשיר לבדוק אותו במעבדה, רק לייתר ביטחון. אנחנו ב- iSMART חדרה לא גובים מחיר עבור בדיקת המכשיר, אלא רק עבור תיקון! לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק את המכשיר בחינם רק בשביל להיות שקטים שהכל תקין עם המכשיר.

למדו מטעויות העבר

נשבר המסך? זה לא סוף העולם. ניתן לתקן ורצוי לעשות זאת במעבדה מקצועית ומוסמכת שלא תגלו שאחרי התיקון, המכשיר לא מתפקד כמו שצריך. מעבדת הסלולר שלנו בחדרה בעלת ניסיון של שנים בתיקון מסכים שבורים. תיקון מסך שבור אולי לא מעמידה את טלפון שלכם בסכנת השבתה של המכשיר, אבל היא בהחלט דבר מורכב שצריך להתייחס אליו במלוא הרצינות. וזכרו – תמיד הקפידו להשתמש במגנים ושמרי מסך למכשיר שלכם. למדו מהטעויות שלכם והקדימו תרופה למכה הבאה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות