מסך מתקפל לסמארטפון – הפיתוח החדש של סמסונג

מסך מתקפל לסמארטפון – הפיתוח החדש של סמסונג

הפיתוח החדש – סמסונג מציגה מסך מתקפל 

מסמכים רשמיים שהגישה ענקית הטכנולוגיה סמסונג לרשויות הרגולטוריות בדרום קוריאה והודלפו לאחרונה לרשת חושפים את הפיתוח המסקרן של החברה הצפוי לצאת לשוק במהלך השנה הקרובה – סמארטפון בעל מסך מתקפל וגמיש, כזה המאפשר ממש לקפל את הסמארטפון וכך להקטין את המכשיר, לאחסן אותו ביתר נוחות וכו'. כמו כן, סמארטפון בעל מסך מתקפל אמור להיות גמיש ועמיד יותר למפגעים כמו נפילות, חבטות וכו'.

מכשיר ארוך וצר עם מראה עתידני המתקפל לשניים

התרשימים אשר הודלפו וחושפים חלק מהפיתוח עליו עובדים בסאמסונג כבר שנים רבות מצביעים על מכשיר בעל מראה עתידני משהו, בעל גוף צר וארוך, אשר פשוט ניתן לקיפול, פשוטו כמשמעו, לשניים. במידת מה מדובר במשהו שמזכיר את הפלאפונים הישנים אשר התקפלו לשניים באמצע (מה שכונה בארץ – "עיצוב צדפה"), אך כאן מדובר כאמור בסמאטפון לכל דבר ועניין, בניגוד למכשירי הצדפה הישנים… היישומים של סמארטפון בעל מסך מתקפל הם רבים ואטרקטיביים במיוחד. לדעתם של חובבי טכנולוגיה רבים מדובר במובן מסוים בשלב המשמעותי הבא באבולוציה הטכנולוגית של עולם הסלולארי, שכן מכשירים גמישים ומתקפלים מאפשרים עולם שלם חדש של יישומים, כמו גם מתאפיינים בתכונות אשר ישנו את האופן בו אנו משתמשים בסמארטפון בחיי היומיום שלנו. עם זאת, חשוב להבין כי המכשיר הגמיש של סאמסונג מהווה אתגר טכנולוגי משמעותי, אשר עדיין לא ברור אם המכשיר החדש ייענה לו באופן מלא. כבר לפני כחמש שנים דווח כי סאמסונג נמצאת בשלבי פיתוח של טכנולוגיה מסוג זה, אך התקשתה בסופו של דבר ליצור מכשיר בעל מסך מתקפל אשר גם יעמוד בכל הדרישות ויוכל לבצע את כל היישומים השונים באופן מספק, אך עדיין לשמור על טווח מחירים סביר.

כיצד נערכים במעבדת הסלולר לעידן הבא?

במידה ואכן מדובר בעידן הבא בעולם הסלולארי, כיצד יתמודדו מערכות התמיכה השונות עם הטכנולוגיה החדשה? האם מעבדת סלולר בחדרה אליה אני לוקח את הסמארטפון שלי לתיקונים במקרה הצורך תדע להתמודד עם הטכנולוגיה החדשה? מכיוון שהמכשיר החדש עצמו עדיין לא שוחרר לשוק, לא ניתן באמת לדעת ולהתכונן מבחינה טכנית לתיקונים, החלפות חלקים וכו' למכשיר החדש. אולם, מדובר במצב בו היינו כבר כמה פעמים בעבר. במידה ומדובר ב- מעבדת סלולר מקצועית ואיכותית מספיק, כמו בכל בעל מקצוע מהתחום – ההסתגלות לטכנולוגיה החדשה תקרה בצורה מהירה וכמעט מידית, לפחות מנקודת המבט של הצרכנים…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות