מסך גמיש – גם LG ואפל במשחק

מסך גמיש – גם LG ואפל במשחק

מסך גמיש – קרוב יותר ממה שאנחנו חושבים

לאחרונה הודיעה ענקית הטכנולוגיה הדרום קוריאנית – סמסונג, על המהפכה הגדולה הבאה הצפויה בעולם הסמארטפונים. החברה הודיעה כי כבר במהלך השנה הבאה תשחרר לשוק דגמים של סמארטפון המתאפיינים ב- מסך גמיש – מסך אותו ניתן לקפל במידה מסוימת, מה שפותח עולם שלם חדש של הזדמנויות, אפשרויות ויישומים. התחרות מצד המתחרות הגדולות של סמסונג לא אחרה להגיע – חברת אפל הודיעה כי גם היא צפויה לשחרר דגם עם מסך גמיש, כנראה רק בשנת 2020, ושעל מנת להשיג מטרה זו היא משתפת פעולה עם ענקית טכנולוגיה נוספת – חברת LG.

מהפכה נוספת בעלת השלכות נרחבות – עידן המסך הגמיש בפתח

סיבה עיקרית לכך ששלושת ענקיות הטכנולוגיה שצוינו לעיל פועלות במלוא המרץ ומשקיעות מיליארדים במחקר, פיתוח והקמה של מפעלים חדשים, במטרה לייצר מסך גמיש אשר יפעל בצורה טובה, היא כי מסך מסוג זה פותח אינספור אפשרויות חדשות בעולם הסלולאריים החכמים. מסך גמיש מאפשר לקפל את המכשיר ובכך להפוך אותו לקטן יותר (אחת הבעיות בסמארטפונים של היום מבחינת משתמשים רבים היא כי מדובר במכשירים גדולים אשר תופסים הרבה מקום בכיס או בתיק). מסך גמיש גם יהפוך את הסמארטפון לעמיד יותר בפני נפילות וחבטות ויאפשר לו ממש להחליף צורה, ובכך לשמש ככמה מכשירים בעת ובעונה אחת – סמארטפון אשר מתקפל לשעון יד, נפתח למצב של טאבלט וכו'.

מהפכת המסכים הגמישים צפויה לבוא לכדי ביטוי באופן נרחב בשוק,במגוון רחב של בתי עסק ובחיים האישיים של כולנו. חשבו, למשל, על אותה מעבדת סלולר אליה אתם לוקחים את המכשיר לתיקון. בין אם מדובר במעבדה בלוס אנג'לס או מעבדת סלולר חדרה, כל מעבדות הסלולר בעולם חייבות יהיו לעבור טרנספורמציה מסוימת, ולהתמחות בתיקון והחלפה של מסכים גמישים. כל חנות סלולר בעולם תושפע ממהפכה זו, וכך גם אינספור חנויות ובתי עסק אשר קשורים במישרין או בעקיפין לחנויות אלו.

בכל מקרה, האופן בו אנו משתמשים בטכנולוגיה ומנהלים את חיינו בעזרתה צפויים להמשיך ולהשתנות. מהפכת המסכים הגמישים מסמלת נקודת מפנה נוספת באבולוציה הטכנולוגית של השנים האחרונות, והכרזתן של חברות כמו אפל ו LG על כניסתן למשחק בכל הנוגע למסכים גמישים (באפל מדברים על 2020, ב LG על מועד מוקדם יותר) צפויה לזרז את בואו של השינוי המקיף הצפוי בתחום.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות